Yetersiz su alımı
böbrek hastalığına davetiye çıkarıyor!

Ağrı Kesiciler
Midenin Düşmanıdır

Ateş
Çocuklarımızın Kâbusu Olmasın

Anlaşmalı Kurumlar

Güzellik Uzmanı Değil Uzman Doktor
Botoks ve PRP'yi Şansa Değil Uzman Doktorlara Bırakın.

Kalbinizi İhmal Etmeyin
Anjiyo, Kalp Pili, Stent ve Balon İşlemleri

Rinoplastinin Sağlığımız için Faydaları
İşte burun estetiği operasyonunun bilinmeyen faydaları.

COVID-19 Tedavi ve Yatış Ücreti Almıyoruz.
Sağlığınızı Her Şeyin Üstünde Tutuyoruz

Burada Hayat Var
Teknolojimiz, hassasiyetle seçilmiş doktorlarımız ve yaptığımız her şey; Siz daha iyi olun diye.

Uzm. Dr. M. Mustafa Özer, az su tüketiminin ve vücudun susuz kalmasının böbrek hastalıklarına ve böbrek taşlarına davetiye çıkardığını belirtti.


devamı...

Gözün retina tabakası, dışarıdan gelen ışığı fark eden ve bunu beyne ileten, sinir hücrelerinden oluşmuş bir tabakadır. 


devamı...

Psikiyatri Doktoru Doç. Dr. İbrahim Fatih Karababa, psikolojik destek almanın, delilik ya da zayıflık olarak değerlendirilmemesi gerektiğini açıkladı, önemli bilgiler paylaştı.


devamı...

Diğer bir tanımlamayla çocukluk çağının en önemli körlük nedeni olan ve prematüre doğan bebeklerde görülen göz hastalığıdır. 


devamı...

Matlaşan mercek sebebiyle hastalar, buğulanmış bir camın arkasından bakıyormuş gibi görürler. Katarakt ilerledikçe görmeyi belirgin olarak azaltarak hastanın yaşantısını rahatsız etmeye başlar.” dedi


devamı...

Bir yaş altı bebekler her ne olursa olsun ateşlendiklerinde, bir çocuk hekimi tarafından gecikmeksizin değerlendirilmelidir. Ateşle birlikte ishal, kusma da varsa bu durum su kaybını artırarak daha riskli sonuçlar doğurabilir.


devamı...

6-12 Mart olarak belirlenen Dünya Glokom(Göz Tansiyonu)  Haftasında Zilan Hastanesi Göz Sağlığı Hastalıkları doktoru Kemran Gök; kalıcı görme kaybına sebep olan glokom hastalığının önemine dikkat çekilmesi ve belirti vermeden ortaya görme kaybında korunabilmek için yapılması gerekenleri vurgulamayı amaçlıyor.


devamı...

Tansiyon sinsi bir hastalıktır. Çoğu hastada baş ağrısı, kulak çınlaması, baş dönmesi, çarpıntı, nefes darlığı yapmadan da yüksek seyredebilir.Bu nedenle hastaların mümkünse evde tansiyon cihazı ile günlük tansiyonlarını ölçmelidir.


devamı...

Nefes alıp verme, çoğu zaman yapılan sıradan bir aktivite gibi görünmektedir. Fakat doğru nefes almak sağlıklı yaşamın en önemli unsurlarındandır. 


devamı...

Ağrı kesicilerin dünyada en çok tüketilen ilaç gruplarından biri olduğunu söyleyen Op. Dr. Özbilici “Her ilacın mutlaka birçok faydası olduğu gibi yan etkileri de olabileceği unutulmamalı.


devamı...

 Doğumdan sonra düzeltilebilen ve halk arasında tavşan dudağı olarak bilinen yarık dudak da 4 boyutlu görüntülemeyle daha iyi anlaşılabilmektedir. 


devamı...

 Göğüs ağrısı, sırta, sol kola, omuza, çeneye yayılan ağrı, yorgunluk hissi, geçmeyen nefes darlığı bunlara ilaveten 10-30 dakika süren terleme, bulantı, kusma şikayetleri bulunuyorsa hasta kalp krizi geçiriyor olabileceğinden gecikmeksizin acil birimlere başvurulmalıdır.


devamı...
Gönder